24 Ağustos 2012

Çok Pis Bahane Üretirim

Tanıyanlar bilirler, hele ki tembel anımda isem yanımda biri kalp krizi geçirse sadece 112 yi ararım. O da telefon yakınımda ise. Böyle de vicdanlıyım ama bak.
Neyse....
Uzun zamandır bloguma birşeyler yazmadım. Bahanelerimi sıralıyorum.

Başta İNSTAGRAM var. Bütün sevdiğim blogcu canlarım orda. Mimler bile bile İnstagramda döner oldu bu yaz. Orda sohbet edip, orda anı paylaşır olduk.

Sonra İŞSİZLİK var. İş yerinde tümgün bilgisayar başındaydım.Atraksiyon bol ,macera sonsuz hele ki internet ışık hızındaydı. Sonra çok lazımmış gibi işi bıraktım.( bu ayrı bi post konusu ya neyse). Şimdi evde bir kere internete bağlanabiliyorsam 3 kere ttnet müşteri temsilcilerine bağlanıyorum. Ben aramaktan bıktım onlar aratmaktan bıkmadılar.

Derken araya TATİL girdi. Sanki evde bulunduğum her an bana tatil değilmiş gibi... Geçen seneki kabus tatilimi okuyanlar bilirler. Okumayı merak edenler için de çalıştım tam buraya link koydum.
Ama korkmayın bu sene monoton bir tatil yaşamadım.Çünkü monoton kelimesi az kalır. 65 yaşımda emekli halimle tatile çıksam nasıl olurun demosunu yaptım. Gezdiğim en ilginç yerin şu tabela ile açıklandığını belirtsem abartmadığım anlaşılır sanırım.Sonracığıma (yazar burda iyice cıvır) evime döndüm. Kendimi Temizlik İşleri Ceo su olarak atadım. Kapı ziline de yazacağım "KAKILMIŞ SÜPÜRÜK" diye yakında.

Ve son olarak evimin tüm köşeleri Can bey tarafından zapt edildi. Malum 2 aydır anneannesinde olan Küçük tosba evine dönmüş olmasının verdiği şımarıklıkla yemek masasını macera çadırı ilan etti.

Ben mi?

Hayır kafayı yemedim. Yani HENÜZ yemedim.1 yorum:

  1. Vallahi senin bahanelerinin de benimkilerden aşağı kalır yanı yok.Kendi kendime hep yarın güncelle artık bloğu diyorum ama işte bahaneler bitmiyor. İş başlayınca normale dönerim belki.
    Ama senin yazılarını okumayı özledim. Fırsat bulursan yine yaz lütfen.

    YanıtlaSil

Bi yorumunuz varsa alırım.Special design for Keşke Gerçek Olsa by GeCe