16 Mayıs 2011

Hayvan Sevgisi

Bakış açısına göre değişir mi sizce :)) Bence hayvan sevgisi.Yoksa İşkence mi olmalı ?3  Gecedir bizim paspas da yatan sevimli kedinin eve alınmaması konusunda daha ne kadar direnebilirim bilemiyorum . Evimiz 3. katta neden diğer evler değil de bizim ki bilemedim. Birde sabah kalktığımda bulup alıcı gözü ile inceleyebilsem ama Külkedisi gibi mübarek gece var gündüz yok :)))

Neyse konuyu dağıtmayalım biz resmi tartışalım ;))


7 yorum:

 1. gerçekten tartışılabilir bir konu kim nasıl isterse öyle sever işte bu durum:) ama ben böyle sevemem mıncıklarım ama bu şekle sokmam hayvancağızı..paspastaki minnoş sevginin kokusuna geliyor bence;)

  YanıtlaSil
 2. aklınızdan bile geçirmeyin:)babanın kedi konusundaki düşüncelerini hatırlatırım:)))))))alvine olduğu kadar töleranslı olmayabilir:))))))))))))benden uyarması:))))))))))

  YanıtlaSil
 3. Meyra ; ya bence de ben de olsam mıncıklarım bu sevgi gösterisi aklıma gelecek son seçenek olurdu :)))

  Anne ; Alvine de aynı şeyi yaptınız ama nasıl sevdiniz unuttun galiba:) ah zaten bilsem ki babam jaz yapmaz evi hayvanat bahçesine çeviririm :(

  YanıtlaSil
 4. ahha ay çok komik şunun haline bak sıkışmış:)garip bir sevme şekli...sevme mi onuda bilemedim..böyle sever miyim?hayırrrr:))))

  YanıtlaSil
 5. coco-jelly ,insan gülmeden yapamıyor da yazık ya pisiciğin haline :))

  YanıtlaSil
 6. bu resim süpermiş yaa nası görmedim ben bunu internette alemindee :D

  YanıtlaSil
 7. ben tiksindim açıkçası sevgiysede işkenceyse de :)

  YanıtlaSil

Bi yorumunuz varsa alırım.Special design for Keşke Gerçek Olsa by GeCe